6SL3210-1KE24-4AF1
SIEMENS 6SL3210-1KE24-4AF1, SINAMICS G120C 3Střídavé 380-480 V 22,00 kW PROFINET, EtherNet/IP typ IP20 / UL open
6SL3210-1KE24-4AF1
Výrobce: Siemens
Kód zboží:73441
EAN:4042948673188
Rabatová skupinaR1
6SL3210-1KE24-4AF1
Popis
    SINAMICS G120C
    Technické detaily:
    • Jmenovitý výkon: 22.0 kW se 150% přetížením po dobu 3 sek
    • Napájení: 3AC 380-480V +10/-20%
    • Frekvenční rozsah: 47-63 Hz
    • Vestavěný filtr: třída A
    • I/O rozhraní: 6DI, 2DO, 1AI, 1AO, STO
    • Vestavěná komunikace: PROFINET-PN
    • Krytí: IP20/UL OPEN typ
    • Velikost: FSD 472x200x237 (VxŠxH)
    • Možnost externího napájení: 24 V