| Výrobce: | Siemens |
|---|---|
| Kód zboží: | 72020 |
| EAN: | 4011209946347 |
| Rabatová skupina | R1 |
| Brno | skladem: 0 ks
|
|---|---|
| Praha | skladem: 8 ks
|
| Praha (S) | skladem: 0 ks
|
Hladká světelná signálka SIRIUS ACT k signalizaci spínacích stavů nebo poruch ve strojních zařízeních se skvělou svítivostí díky energeticky účinné LED technologii.
| Konstrukční typ čočky | Kulatý |
|---|---|
| Průměr otvoru | 22 mm |
| S předním kroužkem | ne |
| Stupeň ochrany (IP), přední strana | IP67/IP69K |
| Šířka otevření | 29,50 mm |
| Typ čočky | Vysoká |
| Vhodné pro počet vestavěných signálních světel | 1 |
| Výška otvoru | 12 mm |
| Samostatné položky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
|
70903 | 3SU1500-0AA10-0AA0 SIEMENS 3SU1500-0AA10-0AA0, držák pro 3 moduly, plast |
Siemens |
35,19 Kč
42,58 Kč s DPH
|
skladem: 872 ks
|
|
72861 | 3SU1401-1BH60-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BH60-1AA0, LED modul s integrovanou LED AC24-240V, bílá |
Siemens |
237,81 Kč
287,75 Kč s DPH
|
skladem: 14 ks
|
|
72880 | 3SU1401-1BH60-3AA0 SIEMENS 3SU1401-1BH60-3AA0, LED modul s integrovanou LED AC24-240V, bílá |
Siemens |
250,25 Kč
302,80 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
12537 | 3SU1401-1BB60-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BB60-1AA0, LED modul s integrovanou LED, AC/DC 24V, bílá |
Siemens |
116,95 Kč
141,51 Kč s DPH
|
skladem: 8 ks
|
|
13674 | 3SU1401-1BB60-3AA0 SIEMENS 3SU1401-1BB60-3AA0, LED modul s integrovanou LED, AC/DC 24V, bílá |
Siemens |
121,93 Kč
147,54 Kč s DPH
|
skladem: 8 ks
|
|
13675 | 3SU1401-1BF60-3AA0 SIEMENS 3SU1401-1BF60-3AA0, LED modul s integrovanou LED, AC230V, bílá |
Siemens |
215,41 Kč
260,65 Kč s DPH
|
skladem: 5 ks
|
|
13693 | 3SU1401-1BF60-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BF60-1AA0, LED modul s integrovanou LED, AC230V, bílá |
Siemens |
195,86 Kč
236,99 Kč s DPH
|
skladem: 3 ks
|
|
13971 | 3SU1401-1BG60-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BG60-1AA0, LED modul s integrovanou LED AC/DC 6-24V bílá |
Siemens |
132,59 Kč
160,43 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
72816 | 3SU1401-1BG60-3AA0 SIEMENS 3SU1401-1BG60-3AA0, LED modul s integrovanou LED AC/DC 6-24V bílá |
Siemens |
141,12 Kč
170,76 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
13505 | 3SU1051-6AA60-0AA0 SIEMENS 3SU1051-6AA60-0AA0, signálka 22 mm, kulatá, kov, s vysokým leskem, bílá, čočka, hladká |
Siemens |
66,47 Kč
80,43 Kč s DPH
|
skladem: 2 ks
|
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.