| Výrobce: | Siemens |
|---|---|
| Kód zboží: | 72022 |
| EAN: | 4011209946286 |
| Rabatová skupina | R1 |
| Brno | skladem: 2 ks
|
|---|---|
| Praha | skladem: 11 ks
|
| Praha (S) | skladem: 0 ks
|
Hladká světelná signálka SIRIUS ACT k signalizaci spínacích stavů nebo poruch ve strojních zařízeních se skvělou svítivostí díky energeticky účinné LED technologii.
| Konstrukční typ čočky | Kulatý |
|---|---|
| Průměr otvoru | 22 mm |
| S předním kroužkem | ne |
| Stupeň ochrany (IP), přední strana | IP67/IP69K |
| Šířka otevření | 29,50 mm |
| Typ čočky | Vysoká |
| Vhodné pro počet vestavěných signálních světel | 1 |
| Výška otvoru | 12 mm |
| Samostatné položky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
|
70903 | 3SU1500-0AA10-0AA0 SIEMENS 3SU1500-0AA10-0AA0, držák pro 3 moduly, plast |
Siemens |
35,19 Kč
42,58 Kč s DPH
|
skladem: 193 ks
|
|
72859 | 3SU1401-1BH40-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BH40-1AA0, LED modul s integrovanou LED AC24-240V, zelená |
Siemens |
237,81 Kč
287,75 Kč s DPH
|
skladem: 3 ks
|
|
70899 | 3SU1401-1BB40-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BB40-1AA0, LED modul s integrovanou LED, AC/DC 24V, zelená |
Siemens |
116,95 Kč
141,51 Kč s DPH
|
skladem: 15 ks
|
|
72631 | 3SU1401-1BF40-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BF40-1AA0, LED modul s integrovanou LED, AC230V, zelená |
Siemens |
195,86 Kč
236,99 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
70901 | 3SU1801-0AA00-0AB1 SIEMENS 3SU1801-0AA00-0AB1, kryt pro ovládací přístroje, 22 mm, kulatý, plast, šedá barva, 1 povelové místo |
Siemens |
173,47 Kč
209,90 Kč s DPH
|
skladem: 2 ks
|
|
71919 | 3SU1051-6AA40-0AA0 SIEMENS 3SU1051-6AA40-0AA0, signálka 22 mm, kulatá, kov, s vysokým leskem, zelená, čočka, hladká |
Siemens |
66,47 Kč
80,43 Kč s DPH
|
skladem: 3 ks
|
|
15176 | 3SU1251-6AG24-1AA0 SIEMENS 3SU1251-6AG24-1AA0, signálka 22 mm, kulatá, kov, s vysokým leskem, čirá, čočka, hladká, AC/DC 6-24V |
Siemens |
420,87 Kč
509,25 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
74080 | 3SU1251-6AC24-1AA0 SIEMENS 3SU1251-6AC24-1AA0, signálka 22 mm, kulatá, kov, LED maják, čočka, hladká, AC110V |
Siemens |
778,47 Kč
941,95 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
74082 | 3SU1251-6AF24-1AA0 SIEMENS 3SU1251-6AF24-1AA0, signálka 22 mm, kulatá, kov, LED maják, čočka, hladká, AC230V |
Siemens |
778,47 Kč
941,95 Kč s DPH
|
skladem: 2 ks
|
|
14903 | 3SU1001-0AD40-0AA0 SIEMENS 3SU1001-0AD40-0AA0, tlačítko, osvětlené, jako signálka, 22 mm, kulaté, plast, zelené |
Siemens |
98,46 Kč
119,14 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.