| Výrobce: | Siemens |
|---|---|
| Kód zboží: | 73617 |
| EAN: | 4011209937741 |
| Rabatová skupina | R1 |
| Brno | skladem: 0 ks
|
|---|---|
| Praha | skladem: 0 ks
|
| Praha (S) | skladem: 0 ks
|
Otočný ovladač SIRIUS ACT slouží k zapnutí a řízení elektrických spotřebičů s inovativní koncepcí montáže a vysokým stupněm krytí pro průmyslové a venkovní použití.
| Barevný přední kroužek | Černá |
|---|---|
| Barva krytu | Bílá |
| Barva ovládacího prvku | Bílá |
| Materiál předního kroužku | Plast |
| Počet ovládacích poloh | 3 |
| Průměr otvoru | 22 mm |
| Pružinový návrat | ano |
| S předním kroužkem | ano |
| Spínací funkce s aretací | ano |
| Stupeň ochrany (IP), přední strana | IP67/IP69K |
| Šířka otevření | 32,30 mm |
| Typ ovládacího prvku | Přepínač |
| Vhodné pro osvětlení | ano |
| Výška otevření | 29 mm |
| Samostatné položky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
|
12529 | 3SU1550-0AA10-0AA0 SIEMENS 3SU1550-0AA10-0AA0, držák pro 3 moduly, kov |
Siemens |
50,48 Kč
61,08 Kč s DPH
|
skladem: 127 ks
|
|
70920 | 3SU1400-1AA10-1BA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-1BA0, kontaktní modul s 1 spínacím členem, 1 NO |
Siemens |
72,52 Kč
87,75 Kč s DPH
|
skladem: 159 ks
|
|
70921 | 3SU1400-1AA10-1CA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-1CA0, kontaktní modul s 1 spínacím členem, 1 NC |
Siemens |
72,52 Kč
87,75 Kč s DPH
|
skladem: 649 ks
|
|
70922 | 3SU1400-1AA10-3BA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-3BA0, kontaktní modul s 1 spínacím členem, 1 NO |
Siemens |
74,29 Kč
89,89 Kč s DPH
|
skladem: 23 ks
|
|
70923 | 3SU1400-1AA10-3CA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-3CA0, kontaktní modul s 1 spínacím členem, 1 NC |
Siemens |
74,29 Kč
89,89 Kč s DPH
|
skladem: 30 ks
|
|
71318 | 3SU1400-1AA10-1DA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-1DA0, kontaktní modul se 2 spínacími členy, 2 NO |
Siemens |
163,52 Kč
197,86 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
71319 | 3SU1400-1AA10-1EA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-1EA0, kontaktní modul se 2 spínacími členy, 2 NC |
Siemens |
163,52 Kč
197,86 Kč s DPH
|
skladem: 25 ks
|
|
71721 | 3SU1400-1AA10-1FA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-1FA0, kontaktní modul se 2 spínacími členy, 1 NO + 1 NC |
Siemens |
118,02 Kč
142,80 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.