| Výrobce: | Siemens |
|---|---|
| Kód zboží: | 73360 |
| EAN: | 4011209955981 |
| Rabatová skupina | R1 |
| Brno | skladem: 0 ks
|
|---|---|
| Praha | skladem: 0 ks
|
| Praha (S) | skladem: 0 ks
|
Vratné hřibové tlačítko SIRIUS ACT s velkou rukojetí je navrženo pro pohodlné ovládání celou rukou a nabízí široké možnosti připojení a vysokou odolnost.
| Barva předního kroužku | Černá |
|---|---|
| Barva tlačítka | Bílá |
| Konstrukční typ čočky | Kulatý |
| Materiál předního kroužku | Plast |
| Průměr otvoru | 22 mm |
| Průměr víčka | 40 mm |
| Pružinový návrat | ano |
| S osvětlením | ano |
| S předním kroužkem | ano |
| Stupeň ochrany (IP) | IP67/IP69K |
| Šířka otevření | 40,00 mm |
| Vhodné pro nouzové zastavení | ne |
| Vhodné pro osvětlení | ano |
| Výška otvoru | 28 mm |
| Samostatné položky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
|
70903 | 3SU1500-0AA10-0AA0 SIEMENS 3SU1500-0AA10-0AA0, držák pro 3 moduly, plast |
Siemens |
35,19 Kč
42,58 Kč s DPH
|
skladem: 193 ks
|
|
12537 | 3SU1401-1BB60-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BB60-1AA0, LED modul s integrovanou LED, AC/DC 24V, bílá |
Siemens |
116,95 Kč
141,51 Kč s DPH
|
skladem: 12 ks
|
|
13674 | 3SU1401-1BB60-3AA0 SIEMENS 3SU1401-1BB60-3AA0, LED modul s integrovanou LED, AC/DC 24V, bílá |
Siemens |
121,93 Kč
147,54 Kč s DPH
|
skladem: 8 ks
|
|
13675 | 3SU1401-1BF60-3AA0 SIEMENS 3SU1401-1BF60-3AA0, LED modul s integrovanou LED, AC230V, bílá |
Siemens |
215,41 Kč
260,65 Kč s DPH
|
skladem: 6 ks
|
|
13693 | 3SU1401-1BF60-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BF60-1AA0, LED modul s integrovanou LED, AC230V, bílá |
Siemens |
195,86 Kč
236,99 Kč s DPH
|
skladem: 1 ks
|
|
13971 | 3SU1401-1BG60-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BG60-1AA0, LED modul s integrovanou LED AC/DC 6-24V bílá |
Siemens |
132,59 Kč
160,43 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
72861 | 3SU1401-1BH60-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BH60-1AA0, LED modul s integrovanou LED AC24-240V, bílá |
Siemens |
237,81 Kč
287,75 Kč s DPH
|
skladem: 14 ks
|
|
72880 | 3SU1401-1BH60-3AA0 SIEMENS 3SU1401-1BH60-3AA0, LED modul s integrovanou LED AC24-240V, bílá |
Siemens |
250,25 Kč
302,80 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.