| Výrobce: | Siemens |
|---|---|
| Kód zboží: | 73359 |
| EAN: | 4011209955967 |
| Rabatová skupina | R1 |
| Brno | skladem: 0 ks
|
|---|---|
| Praha | skladem: 0 ks
|
| Praha (S) | skladem: 0 ks
|
Vratné hřibové tlačítko SIRIUS ACT s velkou rukojetí pro pohodlné ovládání celou rukou.
Zřeknutí se odpovědnosti: Generováno AI.
| Barva předního kroužku | Černá |
|---|---|
| Barva tlačítka | Žlutá |
| Konstrukční typ čočky | Kulatý |
| Materiál předního kroužku | Plast |
| Průměr otvoru | 22 mm |
| Průměr víčka | 40 mm |
| Pružinový návrat | ano |
| S osvětlením | ano |
| S předním kroužkem | ano |
| Stupeň ochrany (IP) | IP67/IP69K |
| Šířka otevření | 40,00 mm |
| Vhodné pro nouzové zastavení | ne |
| Vhodné pro osvětlení | ano |
| Výška otvoru | 28 mm |
| Samostatné položky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
|
70903 | 3SU1500-0AA10-0AA0 SIEMENS 3SU1500-0AA10-0AA0, držák pro 3 moduly, plast |
Siemens |
35,19 Kč
42,58 Kč s DPH
|
skladem: 193 ks
|
|
13691 | 3SU1401-1BB30-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BB30-1AA0, LED modul s integrovanou LED, AC/DC 24V, žlutá |
Siemens |
116,95 Kč
141,51 Kč s DPH
|
skladem: 17 ks
|
|
13780 | 3SU1401-1BF30-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BF30-1AA0, LED modul s integrovanou LED, AC230V, žlutá |
Siemens |
195,86 Kč
236,99 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
72310 | 3SU1401-1BB30-3AA0 SIEMENS 3SU1401-1BB30-3AA0, LED modul s integrovanou LED, AC/DC 24V, žlutá |
Siemens |
121,93 Kč
147,54 Kč s DPH
|
skladem: 6 ks
|
|
72350 | 3SU1401-1BF30-3AA0 SIEMENS 3SU1401-1BF30-3AA0, LED modul s integrovanou LED, AC230V, žlutá |
Siemens |
215,41 Kč
260,65 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
13970 | 3SU1401-1BG30-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BG30-1AA0, LED modul s integrovanou LED AC/DC 6-24V žlutá |
Siemens |
132,59 Kč
160,43 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
72819 | 3SU1401-1BG30-3AA0 SIEMENS 3SU1401-1BG30-3AA0, LED modul s integrovanou LED AC/DC 6-24V žlutá |
Siemens |
141,12 Kč
170,76 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
72858 | 3SU1401-1BH30-1AA0 SIEMENS 3SU1401-1BH30-1AA0, LED modul s integrovanou LED AC24-240V, žlutá |
Siemens |
237,81 Kč
287,75 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
72889 | 3SU1401-1BH30-3AA0 SIEMENS 3SU1401-1BH30-3AA0, LED modul s integrovanou LED AC24-240V, žlutá |
Siemens |
250,25 Kč
302,80 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.