| Výrobce: | Siemens |
|---|---|
| Kód zboží: | 83160 |
| EAN: | 4047621067735 |
| Rabatová skupina | R1 |
| Brno | skladem: 0 ks
|
|---|---|
| Praha | skladem: 0 ks
|
| Praha (S) | skladem: 0 ks
|
Čtyřtlačítko SIRIUS ACT pro jednoduché navigační úkoly.
Zřeknutí se odpovědnosti: Generováno AI.
| Barva předního kroužku | Černá |
|---|---|
| Barva tlačítka | Černá |
| Materiál předního kroužku | Plast |
| Označení | ne |
| Počet příkazových pozic | 4 |
| Průměr otvoru | 22 mm |
| S ochranným krytem | ne |
| S předním kroužkem | ano |
| Stupeň ochrany (IP), přední strana | IP65/IP67 |
| Šířka otevření | 57,60 mm |
| Typ tlačítka | Ostatní |
| Vhodné pro osvětlení | ne |
| Výška otvoru | 18 mm |
| Samostatné položky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
|
72030 | 3SU1500-0BA10-0AA0 SIEMENS 3SU1500-0BA10-0AA0, držák pro 4 moduly, plast |
Siemens |
55,45 Kč
67,09 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
70920 | 3SU1400-1AA10-1BA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-1BA0, kontaktní modul s 1 spínacím členem, 1 NO |
Siemens |
72,52 Kč
87,75 Kč s DPH
|
skladem: 159 ks
|
|
70921 | 3SU1400-1AA10-1CA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-1CA0, kontaktní modul s 1 spínacím členem, 1 NC |
Siemens |
72,52 Kč
87,75 Kč s DPH
|
skladem: 649 ks
|
|
70922 | 3SU1400-1AA10-3BA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-3BA0, kontaktní modul s 1 spínacím členem, 1 NO |
Siemens |
74,29 Kč
89,89 Kč s DPH
|
skladem: 23 ks
|
|
70923 | 3SU1400-1AA10-3CA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-3CA0, kontaktní modul s 1 spínacím členem, 1 NC |
Siemens |
74,29 Kč
89,89 Kč s DPH
|
skladem: 30 ks
|
|
71318 | 3SU1400-1AA10-1DA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-1DA0, kontaktní modul se 2 spínacími členy, 2 NO |
Siemens |
163,52 Kč
197,86 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
71319 | 3SU1400-1AA10-1EA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-1EA0, kontaktní modul se 2 spínacími členy, 2 NC |
Siemens |
163,52 Kč
197,86 Kč s DPH
|
skladem: 25 ks
|
|
71721 | 3SU1400-1AA10-1FA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-1FA0, kontaktní modul se 2 spínacími členy, 1 NO + 1 NC |
Siemens |
118,02 Kč
142,80 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
72812 | 3SU1400-1AA10-3FA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-3FA0, kontaktní modul se 2 spínacími členy, 1 NO + 1 NC |
Siemens |
127,61 Kč
154,41 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.