| Výrobce: | Siemens |
|---|---|
| Kód zboží: | 73761 |
| EAN: | 4011209956117 |
| Rabatová skupina | R1 |
| Brno | skladem: 0 ks
|
|---|---|
| Praha | skladem: 0 ks
|
| Praha (S) | skladem: 0 ks
|
30 mm vratné hřibové tlačítko SIRIUS ACT s velkou rukojetí pro pohodlné ovládání celou rukou.
| Barva předního kroužku | Černá |
|---|---|
| Barva tlačítka | Červená |
| Konstrukční typ čočky | Kulatý |
| Materiál předního kroužku | Plast |
| Průměr otvoru | 22 mm |
| Průměr víčka | 30 mm |
| Pružinový návrat | ano |
| S osvětlením | ne |
| S předním kroužkem | ano |
| Stupeň ochrany (IP) | IP67/IP69K |
| Šířka otvoru | 30 mm |
| Vhodné pro nouzové zastavení | ne |
| Vhodné pro osvětlení | ne |
| Výška otvoru | 28 mm |
| Samostatné položky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
|
70903 | 3SU1500-0AA10-0AA0 SIEMENS 3SU1500-0AA10-0AA0, držák pro 3 moduly, plast |
Siemens |
35,19 Kč
42,58 Kč s DPH
|
skladem: 193 ks
|
|
70921 | 3SU1400-1AA10-1CA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-1CA0, kontaktní modul s 1 spínacím členem, 1 NC |
Siemens |
72,52 Kč
87,75 Kč s DPH
|
skladem: 649 ks
|
|
70923 | 3SU1400-1AA10-3CA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-3CA0, kontaktní modul s 1 spínacím členem, 1 NC |
Siemens |
74,29 Kč
89,89 Kč s DPH
|
skladem: 30 ks
|
|
12528 | 3SU1801-0AA00-0AA2 SIEMENS 3SU1801-0AA00-0AA2, kryt pro ovládací přístroje, 22 mm, kulatý, plast, žlutá barva, 1 povelové místo |
Siemens |
173,47 Kč
209,90 Kč s DPH
|
skladem: 3 ks
|
|
70900 | 3SU1801-0NA00-2AA2 SIEMENS 3SU1801-0NA00-2AA2, kryt pro ovládací přístroje, 22 mm, kulatý |
Siemens |
756,79 Kč
915,72 Kč s DPH
|
skladem: 3 ks
|
|
12606 | 3SU1900-0BC31-0DA0 SIEMENS 3SU1900-0BC31-0DA0, podkladový štítek kulatý, pro hřibové tlačítko nouzového vypnutí, žlutá barva: Emergency Stop |
Siemens |
81,76 Kč
98,93 Kč s DPH
|
skladem: 11 ks
|
|
71126 | 3SU1900-0BC31-0NB0 SIEMENS 3SU1900-0BC31-0NB0, podkladový štítek kulatý, pro hřibové tlačítko nouzového vypnutí, žlutá barva, popisek: NOT-HALT |
Siemens |
91,00 Kč
110,11 Kč s DPH
|
skladem: 3 ks
|
|
71709 | 3SU1900-0BE31-0AA0 SIEMENS 3SU1900-0BE31-0AA0, podkladový štítek pro hřibové tlačítko nouzového vypnutí v krytu, žlutá barva, bez nápisu |
Siemens |
86,73 Kč
104,94 Kč s DPH
|
skladem: 7 ks
|
|
14905 | 3SU1900-0BB31-0AA0 SIEMENS 3SU1900-0BB31-0AA0, podložka pro tlačítko nouzového vypnutí, žlutá, vnější průměr 75 mm, vnitřní průměr 22,5 mm |
Siemens |
107,71 Kč
130,33 Kč s DPH
|
skladem: 9 ks
|
|
73063 | 3SU1900-0BC31-0AA0 SIEMENS 3SU1900-0BC31-0AA0, podkladový štítek pro hřibové tlačítko nouzového vypnutí, žlutá barva, vnější průměr 75 mm, vnitřní průměr 23 mm |
Siemens |
81,76 Kč
98,93 Kč s DPH
|
skladem: 12 ks
|
|
15008 | 3SU1900-0BB31-0ND0 SIEMENS 3SU1900-0BB31-0ND0, Podložka pro tlačítko nouzového zastavení, žlutá, vnější průměr 75mm, vnitřní průměr 22,5mm, polská |
Siemens |
134,01 Kč
162,15 Kč s DPH
|
skladem: 8 ks
|
|
73252 | 3SU1900-0BA31-0AA0 SIEMENS 3SU1900-0BA31-0AA0, podložka pro tlačítko nouzového vypnutí, žlutá, vnější průměr 45 mm, vnitřní průměr 22,5 mm |
Siemens |
88,87 Kč
107,53 Kč s DPH
|
skladem: 13 ks
|
|
70920 | 3SU1400-1AA10-1BA0 SIEMENS 3SU1400-1AA10-1BA0, kontaktní modul s 1 spínacím členem, 1 NO |
Siemens |
72,52 Kč
87,75 Kč s DPH
|
skladem: 159 ks
|
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.