| Výrobce: | Siemens |
|---|---|
| Kód zboží: | 66372 |
| EAN: | 4011209790131 |
| Rabatová skupina | R1 |
| Brno | skladem: 0 ks
|
|---|---|
| Praha | skladem: 36 ks
|
| Praha (S) | skladem: 0 ks
|
Výkonový stykač SIRIUS 3RT2 je určen k zapnutí motorů a nabízí vysoký výkon v kompaktní konstrukci s vysokou spolehlivostí kontaktů.
| Hloubka | 107,00 mm |
|---|---|
| Jmenovité ovládací napětí DC | 24 V |
| Jmenovitý provozní proud Ie při AC-1, 400 V | 40 A |
| Jmenovitý provozní proud Ie při AC-3, 400 V | 25 A |
| Jmenovitý provozní proud Ie při AC-4, 400 V | 15,50 A |
| Jmenovitý provozní výkon NEMA | 11,03 kW |
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V | 11,00 kW |
| Modulární provedení | ano |
| Počet hlavních spínacích kontaktů | 3 |
| Počet pomocných rozpínacích kontaktů | 1 |
| Počet pomocných spínacích kontaktů | 1 |
| Provozní napětí AC 50 Hz | 690 V |
| Provozní napětí AC 60 Hz | 690 V |
| Šířka | 45 mm |
| Typ ovládacího napětí | DC |
| Výška | 85,00 mm |
| Způsob připojení hlavního obvodu | Šroubové připojení |
| Samostatné položky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
|
12038 | 3RH2911-1FA22 SIEMENS 3RH2911-1FA22, pomocný spínač 2NO+2NC proudové dráhy: 1NO, 1NC, 1NO pro pomocné/motorové stykače S00/S0 |
Siemens |
225,01 Kč
272,26 Kč s DPH
|
skladem: 63 ks
|
|
12735 | 3RH2921-1DA11 SIEMENS 3RH2921-1DA11, pomocný spínač pro montáž zboku, 1NO+1NC, proud. dr.: 1NC, 1NO pro motorové stykače, S0 |
Siemens |
202,62 Kč
245,17 Kč s DPH
|
skladem: 6 ks
|
|
68822 | 3RV2917-1A SIEMENS 3RV2917-1A, 3fázová přípojnice s napájením vlevo pro 2 výkonové jističe S00 a S0 |
Siemens |
311,39 Kč
376,78 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
12635 | 3RA2921-1BA00 SIEMENS 3RA2921-1BA00, spojovací modul, šroub elektricky a mechanicky, pro 3RV2.2 a 3RT2.2 |
Siemens |
108,77 Kč
131,61 Kč s DPH
|
skladem: 1 ks
|
|
72185 | 3RT2926-1JK00 SIEMENS 3RT2926-1JK00, omezovač přepětí, varistor s LED, AC48-127V, DC24-70V pro motorové stykače |
Siemens |
212,21 Kč
256,77 Kč s DPH
|
skladem: 4 ks
|
|
67661 | 3RT2926-1BB00 SIEMENS 3RT2926-1BB00, omezovač přepětí, AC24-48V, DC24-70V pro motorové stykače |
Siemens |
163,52 Kč
197,86 Kč s DPH
|
skladem: 5 ks
|
|
72228 | 3RA2922-2H SIEMENS 3RA2922-2H, mechanické spojovací díly, zablokování zboku pro stykač 3RT2.2 |
Siemens |
47,28 Kč
57,21 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
72146 | 3RT2926-1CB00 SIEMENS 3RT2926-1CB00, omezovač přepětí, RC článek, AC24-48V, DC24-70V pro motorové stykače |
Siemens |
206,88 Kč
250,32 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
69923 | 3RA2816-0EW20 SIEMENS 3RA2816-0EW20, funkční modul hvězda-trojúhelník, tvořený ze základního modulu a 2 propojovacích modulů |
Siemens |
2 046,07 Kč
2 475,74 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
15455 | 3RT2926-3AB31 SIEMENS 3RT2926-3AB31, aretační blok, mechanický, AC/DC 24V pro motorové stykače, S0 |
Siemens |
1 150,65 Kč
1 392,29 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
83724 | 3RT2926-3AP31 SIEMENS 3RT2926-3AP31, aretační blok, mechanický, AC/DC 230V pro motorové stykače, S0 |
Siemens |
1 150,65 Kč
1 392,29 Kč s DPH
|
skladem: 1 ks
|
|
12709 | 3RT2027-1BB40 SIEMENS 3RT2027-1BB40, stykač, AC-3e, 32A/15kW/400V, 3pólový, DC 24V, 1 NO + 1 NC, šroubová svorka |
Siemens |
2 431,40 Kč
2 941,99 Kč s DPH
|
skladem: 2 ks
|
|
69394 | 3RT2028-1BB40 SIEMENS 3RT2028-1BB40, stykač, AC-3e, 38A/18,5 kW/400V, 3pólový, DC 24V, 1 NO + 1 NC, šroubová svorka |
Siemens |
2 645,04 Kč
3 200,50 Kč s DPH
|
skladem: 2 ks
|
|
67797 | 3RT2026-1FB40 SIEMENS 3RT2026-1FB40, stykač, AC-3e, 25A/11 kW/400V, 3pólový, DC 24V, 1 NO + 1 NC, šroubová svorka |
Siemens |
2 054,96 Kč
2 486,50 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.