3RW4026-1BB15
SIEMENS 3RW4026-1BB15, softstartér S0, 25A, 15kW/500V, 40 stupňů, AC400-600V, AC/DC 110-230V
3RW4026-1BB15
Výrobce: Siemens
Kód zboží:70235
EAN:4011209691698
Rabatová skupinaR1
3RW4026-1BB15
3RW4026-1BB15 - Rozměrový výkres
Popis
    Softstartér SIRIUS S0 25 A
    Technické detaily:
    • 25 A, 15 kW / 500 V, 40 °C
    • AC 400 - 600 V, AC/DC 110 - 230 V
    • Šroubové svorky
    • Integrovaný bypass
    • Schválení po celém světě (např. IEC a UL/CSA)
    • Aplikace s nebezpečím výbuchu (ATEX nebo IEC Ex)
    • Varianta s řídicím napětím 24 V
    • Termistorová ochrana motorů pro 3RW30/40 a 3RW44
    Zákaznické výhody:
    • Plynulé spouštění a snižování proudových špiček
    • Zamezení kolísání síťového napětí v rozběhu
    • Odlehčení napájecí sítě a snížení mechanického zatížení v pohonu
    • Výrazná úspora místa a zapojení ve srovnání s kombinací hvězda-trojúhelník a měničem frekvence
    • Bezúdržbové zapojení a velice snadná manipulace
    • Omezení proudu během rozběhu na nastavitelnou maximální hodnotu
    • Rychlé a jednoduché odstranění poruch na dálku s integrovaným vzdáleným resetem
    • Volitelné ventilátory umožňují ještě těsnější systém ve skříňovém rozvaděči
    Zřeknutí se odpovědnosti: Generováno AI.
Technické parametry
FunkceJednosměrný
Integrovaná ochrana motoru proti přetíženíano
Interní bypassano
Jmenovitá teplota okolí bez snížení výkonu40 °C
Jmenovitý provozní proud Ie při 40 °C Tu25 A