3RA6250-2DB32
SIEMENS 3RA6250-2DB32, SIRIUS kompaktní vývod s reverzačním spouštěčem 690 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 3-12 A
3RA6250-2DB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:69951
EAN:4011209715615
Rabatová skupinaR2
3RA6250-2DB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod reverzační spouštěč
    Reverzační spouštěč SIRIUS je určen pro přímé spuštění třífázového normovaného motoru do 32 A s vysokou provozní bezpečností.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Ovládací napětí: 24 V