3RA6250-2CB32
SIEMENS 3RA6250-2CB32, SIRIUS kompaktní vývod s reverzačním spouštěčem 690 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 1-4 A
3RA6250-2CB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:69954
EAN:4011209715400
Rabatová skupinaR2
3RA6250-2CB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod reverzační spouštěč 690 V AC/DC 24 V 50...60 Hz 1...4 A
    Kompletní řešení pro přímé spuštění třífázového normovaného motoru do 32 A s vysokou provozní bezpečností a kompaktní konstrukcí.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Ovládací napětí: 24 V