3RA6250-1EB32
SIEMENS 3RA6250-1EB32, SIRIUS kompaktní vývod s reverzačním spouštěčem 400 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 8-32 A
3RA6250-1EB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:68989
EAN:4011209715790
Rabatová skupinaR2
3RA6250-1EB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod reverzační spouštěč
    Kompaktní odbočka SIRIUS 3RA62 slouží k přímému spuštění třífázového normovaného motoru do 32 A.
    Technické detaily:
    • 400 V AC/DC
    • 24 V 50...60 Hz