3RA6250-1DB32
SIEMENS 3RA6250-1DB32, SIRIUS kompaktní vývod s reverzačním spouštěčem 690 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 3-12 A
3RA6250-1DB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:65767
EAN:4011209715585
Rabatová skupinaR2
3RA6250-1DB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod reverzační spouštěč
    Přístroj SIRIUS kompaktní vývod reverzační spouštěč slouží k přímému spuštění třífázového normovaného motoru do 32 A.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Kontaktní napětí: 24 V