3RA6250-1CB32
SIEMENS 3RA6250-1CB32, SIRIUS kompaktní vývod s reverzačním spouštěčem 690 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 1-4 A
3RA6250-1CB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:67361
EAN:4011209715370
Rabatová skupinaR2
3RA6250-1CB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod reverzační spouštěč
    Přístroj slouží pro přímé spuštění třífázového normovaného motoru do 32 A a integruje funkce výkonových spínačů, stykačů a elektronických relé na přetížení.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Ovládací napětí: 24 V