3RA6250-1BB32
SIEMENS 3RA6250-1BB32, SIRIUS kompaktní vývod s reverzačním spouštěčem 690 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 0,32-1,25 A
3RA6250-1BB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:68802
EAN:4011209715165
Rabatová skupinaR2
3RA6250-1BB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod reverzační spouštěč
    Přístroj SIRIUS slouží jako kompaktní vývod reverzační spouštěč pro třífázové normované motory do 32 A s vysokou provozní bezpečností.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Ovládací napětí: 24 V