3RA6120-2EB32
SIEMENS 3RA6120-2EB32, SIRIUS kompaktní vývod s přímým spouštěčem 400 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 8-32 A
3RA6120-2EB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:67089
EAN:4011209714588
Rabatová skupinaR2
3RA6120-2EB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod přímý startér 690 V AC/DC 24 V 50...60 Hz 8...32 A
    Jedná se o kompaktní odbočku SIRIUS pro přímé spuštění třífázového normovaného motoru do 32 A s vysokou provozní bezpečností.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Ovládací napětí: 24 V