3RA6120-2DB32
SIEMENS 3RA6120-2DB32, SIRIUS kompaktní vývod s přímým spouštěčem 690 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 3-12 A
3RA6120-2DB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:69949
EAN:4011209714304
Rabatová skupinaR2
3RA6120-2DB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod přímý spouštěč 690 V AC/DC 24 V 50...60 Hz 3...12 A
    Kompletní řešení pro přímé spuštění třífázového normovaného motoru do 32 A s vysokou provozní bezpečností a kompaktní konstrukcí.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Ovládací napětí: 24 V