3RA6120-2CB32
SIEMENS 3RA6120-2CB32, SIRIUS kompaktní vývod s přímým spouštěčem 690 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 1-4 A
3RA6120-2CB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:69950
EAN:4011209713970
Rabatová skupinaR2
3RA6120-2CB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod přímý spouštěč
    Přístroj sjednocuje funkce výkonových spínačů, stykačů a elektronických relé na přetížení pro třífázové normované motory do 32 A.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Ovládací napětí: 24 V