3RA6120-1EP32
SIEMENS 3RA6120-1EP32, SIRIUS kompaktní vývod s přímým spouštěčem 400 V, AC/DC 110-240 V, 50-60 Hz, 8-32 A
3RA6120-1EP32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:72528
EAN:4011209714694
Rabatová skupinaR2
3RA6120-1EP32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod přímý startér
    Přístroj SIRIUS 3RA61 je určen pro přímé spuštění třífázového normovaného motoru do 32 A.
    Technické detaily:
    • 690 V AC/DC