3RA6120-1EB32
SIEMENS 3RA6120-1EB32, SIRIUS kompaktní vývod s přímým spouštěčem 400 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 8-32 A
3RA6120-1EB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:65800
EAN:4011209714557
Rabatová skupinaR2
3RA6120-1EB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod přímý startér
    Kompatní odbočka pro přímé spuštění třífázového normovaného motoru do 32 A.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Ovládací napětí: 24 V