3RA6120-1DB32
SIEMENS 3RA6120-1DB32, SIRIUS kompaktní vývod s přímým spouštěčem 690 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 3-12 A
3RA6120-1DB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:65772
EAN:4011209714243
Rabatová skupinaR2
3RA6120-1DB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod přímý spouštěč
    KomPaktní odbočka SIRIUS 3RA61 slouží k přímému spuštění třífázového normovaného motoru do 32 A.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Ovládací napětí: 24 V