3RA6120-1CB32
SIEMENS 3RA6120-1CB32, SIRIUS kompaktní vývod s přímým spouštěčem 690 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 1-4 A
3RA6120-1CB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:65768
EAN:4011209713949
Rabatová skupinaR2
3RA6120-1CB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod přímý spouštěč
    Špičkový kompaktní vývod pro přímé spuštění třífázového normovaného motoru do 32 A, zajišťující vysokou provozní bezpečnost.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Ovládací napětí: 24 V