3RA6120-1BB32
SIEMENS 3RA6120-1BB32, SIRIUS kompaktní vývod s přímým spouštěčem 690 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 0,32-1,25 A
3RA6120-1BB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:68800
EAN:4011209713673
Rabatová skupinaR2
3RA6120-1BB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod přímý spouštěč
    Stroj SIRIUS 3RA61 slouží k přímému spuštění třífázového normovaného motoru až do 32 A.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Ovládací napětí: 24 V