3RA6120-1AB32
SIEMENS 3RA6120-1AB32, SIRIUS kompaktní vývod s přímým spouštěčem 690 V, AC/DC 24 V, 50-60 Hz, 0,1-0,4 A
3RA6120-1AB32
Výrobce: Siemens
Kód zboží:68799
EAN:4011209713468
Rabatová skupinaR2
3RA6120-1AB32
Popis
    SIRIUS kompaktní vývod přímý spouštěč
    Kompaktní zařízení pro přímé spuštění třífázového normovaného motoru do 32 A.
    Technické detaily:
    • Napětí: 690 V AC/DC
    • Ovládací napětí: 24 V