3RA2337-8XB30-1AL2
SIEMENS 3RA2337-8XB30-1AL2, reverzační kombinace AC-3, 30kW/400V, AC230V, 2 NO integr.
3RA2337-8XB30-1AL2
Výrobce: Siemens
Kód zboží:73904
EAN:4011209920958
Rabatová skupinaR1
Cena bez DPH:
skladem: 1 ks
Praha
skladem: 1 ks
Praha (S)
skladem: 0 ks
3RA2337-8XB30-1AL2
Popis
    Reverzační kombinace SIRIUS 3RA23
    Reverzační kombinace SIRIUS 3RA23 slouží k zapnutí motorů včetně změny směru otáčení.
    Technické detaily:
    • Normovaná kombinace, AC-3e/AC-3
    • 65 A, 30 kW / 400 V
    • 3pól., AC 230 V, 50/60 Hz