3RA2336-8XB30-1AL2
SIEMENS 3RA2336-8XB30-1AL2, reverzační kombinace AC-3, 30kW/400V, AC230V, 2 NO integr.
3RA2336-8XB30-1AL2
Výrobce: Siemens
Kód zboží:17937
EAN:4011209920859
Rabatová skupinaR1
3RA2336-8XB30-1AL2
3RA2336-8XB30-1AL2 - rozměrový výkres
Popis
reversing contactor assembly, AC-3e/AC-3, 51 A, 22 kW / 400 V, 3-pole, 230 V AC, 50/60 Hz, screw terminal, electrical and mechanical interlock, auxiliary contacts: 2 x 1 NO