3RA2120-1JD24-0BB4
SIEMENS 3RA2120-1JD24-0BB4, spotřebičový vývod, přímý startér, S0, 7-10A, DC 24V, 150kA
3RA2120-1JD24-0BB4
Výrobce: Siemens
Kód zboží:74181
EAN:4011209860810
Rabatová skupinaR1
3RA2120-1JD24-0BB4
Popis
    Spotřebičový vývod 3RA21
    Přímý spouštěč SIRIUS 3RA21 slouží k ochraně a spouštění motorů.
    Technické detaily:
    • Přímý rozběh AC 400 V
    • Konstrukční velikost S0
    • 7,00...10,0 A DC 24 V
    • Šroubová svorka pro sběrnicové systémy 60 mm
    • Iq = 150 kA
    • 1 NO + 1 NC (stykač)
    • Normovaná kombinace, předem namontovaná v závodě
    • Výkonový spínač 3RV2 a stykač 3RT2
    • Klimaticky odolné s certifikací IEC a UL/CSA
    • IE3/IE4 ready
    • Rozsah nastavení od 0,14 do 65 A
    • Technologie se šroubovou svorkou a pružinovou svorkou pro montáž na montážní lištu
    • Upevnění pomocí šroubů a montáž na sběrnici 60 mm
    • Možnost více než 40.000 testovaných kombinací do 630 A