3RA2120-1FD24-0BB4
SIEMENS 3RA2120-1FD24-0BB4, spotřebičový vývod, přímý startér, S0, 3,5-5A, DC 24V, 150kA
3RA2120-1FD24-0BB4
Výrobce: Siemens
Kód zboží:84804
EAN:4011209797178
Rabatová skupinaR1
3RA2120-1FD24-0BB4
Popis
    Spotřebičový vývod bezpojistkový
    Přímý spouštěč SIRIUS 3RA21 slouží k ochraně a spouštění motorů.
    Technické detaily:
    • AC 400 V, konstrukční velikost S0
    • 3,50...5,00 A DC 24 V
    • Šroubová svorka pro sběrnicové systémy 60 mm
    • Iq = 150 kA
    • 1 NO + 1 NC (stykač)
    • Normovaná kombinace, předem namontovaná v závodě
    • Obsahuje výkonový spínač 3RV2 a stykač 3RT2
    • Klimaticky odolné, certifikace IEC a UL/CSA, IE3/IE4 ready
    • Odbočky ke spotřebičům S00, S0 a S2 s rozsahem nastavení od 0,14 do 65 A
    • Technologie se šroubovou svorkou a pružinovou svorkou pro montáž na montážní lištu
    • Upevnění pomocí šroubů a montáž na sběrnici 60 mm
    • Více než 40.000 dalších testovaných kombinací do 630 A