5SU1356-7KK10
SIEMENS 5SU1356-7KK10, Proudový chránič/jistič, 6 kA, 1pól.+N, typ A, 30 mA, char. C, jmenovitý proud: 10 A, jmenovité napětí AC: 230 V
5SU1356-7KK10
Výrobce: Siemens
Kód zboží:63147
EAN:4001869306797
Rabatová skupinaR1
5SU1356-7KK10
Popis
    Fi/ls spínač, 6 kA, 1P+N, typ A, 30 mA, char. C
    Jmenovitý proud: 10 A, jmenovité napětí AC: 230 V proudový chránič/jistič SENTRON 5SU1 pro kombinovanou ochranu před přetížením, zkratem a unikajícími proudy.
    Technické detaily:
    • Typ: A
    • Jmenovitý proud: 10 A
    • Jmenovité napětí AC: 230 V
    • Charakteristika: C
    • Ochrana: 30 mA