5SU1356-6KK16
SIEMENS 5SU1356-6KK16, Proudový chránič/jistič, 6 kA, 1pól.+N, typ A, 30 mA, char. B, jmenovitý proud: 16 A, jmenovité napětí AC: 230 V
5SU1356-6KK16
Výrobce: Siemens
Kód zboží:63269
EAN:4001869306728
Rabatová skupinaR1
5SU1356-6KK16
Popis
    Fi/ls spínač, 6 kA, 1P+N, typ A, 30 mA, char. B
    Jmenovitý proud: 16 A, jmenovité napětí AC: 230 V proudový chránič/jistič SENTRON 5SU1 pro kombinovanou ochranu před přetížením, zkratem a unikajícími proudy.
    Technické detaily:
    • Typ: FI/LS spínač
    • Jmenovitý proud: 16 A
    • Jmenovité napětí AC: 230 V