5SU1354-7LB10
SIEMENS 5SU1354-7LB10, Proudový chránič/jistič, 10 kA, 1pól.+N, typ A, krátkodobě zpožděný G, superrezistentní K, 30 mA
5SU1354-7LB10
Výrobce: Siemens
Kód zboží:18719
EAN:4001869422725
Rabatová skupinaR1
5SU1354-7LB10
Popis
    Fi/ls spínač, 10 kA, 1P+N, typ A
    Technické detaily:
    • Typ: A, krátkodobě zpožděný G
    • Superrezistentní: K 30 mA
    • Charakteristika: C
    • Jmenovitý proud: 10 A
    • Jmenovité napětí AC: 230 V