5SU1354-6KK16
SIEMENS 5SU1354-6KK16, Proudový chránič/jistič, 10 kA, 1pól.+N, typ A, 30 mA, char. B, jmenovitý proud: 16 A, jmenovité napětí AC: 230 V
5SU1354-6KK16
Výrobce: Siemens
Kód zboží:62421
EAN:4001869307756
Rabatová skupinaR1
5SU1354-6KK16
Popis
    Fi/ls spínač
    FI/LS spínač je určen pro kombinovanou ochranu před přetížením, zkratem a unikajícími proudy.
    Technické detaily:
    • Jmenovitý proud: 16 A
    • Jmenovité napětí AC: 230 V
    • Typ: A
    • Charakteristika: B
    • Ochranný prvek: 30 mA