5SU1354-6KK13
SIEMENS 5SU1354-6KK13, Proudový chránič/jistič, 10 kA, 1pól.+N, typ A, 30 mA, char. B, jmenovitý proud: 13 A, jmenovité napětí AC: 230 V
5SU1354-6KK13
Výrobce: Siemens
Kód zboží:13348
EAN:4001869307749
Rabatová skupinaR1
5SU1354-6KK13
Popis
    Fi/ls spínač, 10 kA, 1P+N, typ A, 30 mA, char. B
    Jmenovitý proud: 13 A, jmenovité napětí AC: 230 V proudový chránič/jistič SENTRON 5SU1 pro kombinovanou ochranu před přetížením, zkratem a unikajícími proudy.
    Technické detaily:
    • Typ: A
    • Jmenovitý proud: 13 A
    • Jmenovité napětí AC: 230 V