5SU1354-4KK16
SIEMENS 5SU1354-4KK16, Proudový chránič/jistič, 10 kA, 1pól.+N, typ F, superrezistentní K, 30 mA, char. C, jmenovitý proud: 16 A
5SU1354-4KK16
Výrobce: Siemens
Kód zboží:70163
EAN:4001869460857
Rabatová skupinaR1
5SU1354-4KK16
Popis
    Fi/ls spínač, 10 kA, 1P+N, typ F
    Technické detaily:
    • Jmenovitý proud: 16 A
    • Jmenovité napětí AC: 230 V
    • Typ: F
    • Superrezistentní K
    • Charakteristika: C
    • Ochrana: 30 mA