5SU1354-3KK10
SIEMENS 5SU1354-3KK10, Proudový chránič/jistič, 10 kA, 1pól.+N, typ F, superrezistentní K, 30 mA, char. B, jmenovitý proud: 10 A
5SU1354-3KK10
Výrobce: Siemens
Kód zboží:72746
EAN:4001869460758
Rabatová skupinaR1
5SU1354-3KK10
5SU1354-3KK10 - Rozměrový výkres
Popis
    Fi/ls spínač, 10 kA, 1P+N, typ F
    Technické detaily:
    • Typ: F
    • Jmenovitý proud: 10 A
    • Jmenovité napětí AC: 230 V
    • Charakteristika: B
    • Odporový proud: 30 mA