5SU1336-6FP16
SIEMENS 5SU1336-6FP16, Proudový chránič/jistič, 6 kA, 3pól. typ A, 30 mA, char. B, jmenovitý proud: 16A jmenovité napětí: 400V
5SU1336-6FP16
Výrobce: Siemens
Kód zboží:85813
EAN:4001869577852
Rabatová skupinaR1
5SU1336-6FP16
Popis
    Fi/ls spínač, 6 kA, 3P typ A, 30 mA, char. B
    Jmenovitý proud: 16A, jmenovité napětí: 400V proudový chránič/jistič SENTRON 5SU1 pro kombinovanou ochranu před přetížením, zkratem a unikajícími proudy.
    Technické detaily:
    • Typ: 3P typ A
    • Jmenovitý proud: 16A
    • Jmenovité napětí: 400V