5SU1324-7FP20
SIEMENS 5SU1324-7FP20, Proudový chránič/jistič, 10 kA, 2pól. typ A, 30 mA, char. C, jmenovitý proud: 20A jmenovité napětí: 230V
5SU1324-7FP20
Výrobce: Siemens
Kód zboží:85389
EAN:4001869561929
Rabatová skupinaR1
5SU1324-7FP20
Popis
    Fi/ls spínač, 10 kA, 2P typ A, 30 mA, char. C
    Jmenovitý proud: 20A, jmenovité napětí: 230V proudový chránič/jistič SENTRON 5SU1 pro kombinovanou ochranu před přetížením, zkratem a unikajícími proudy.
    Technické detaily:
    • Typ: 2P typ A
    • Jmenovitý proud: 20A
    • Jmenovité napětí: 230V