5SU1324-7FA20
SIEMENS 5SU1324-7FA20, Proudový chránič/jistič, 10 kA, 2pól., typ A, 30 mA, char. C, jmenovitý proud: 20 A, jmenovité napětí AC: 230 V
5SU1324-7FA20
Výrobce: Siemens
Kód zboží:66364
EAN:4001869305929
Rabatová skupinaR1
5SU1324-7FA20
Popis
    Fi/ls spínač, 10 kA, 2P, typ A, 30 mA, char. C
    Jmenovitý proud: 20 A, jmenovité napětí AC: 230 V proudový chránič/jistič SENTRON 5SU1 pro kombinovanou ochranu před přetížením, zkratem a unikajícími proudy.
    Technické detaily:
    • Typ: FI/LS spínač
    • Jmenovitý proud: 20 A
    • Jmenovité napětí AC: 230 V