5SY4401-5
SIEMENS 5SY4401-5, Jistič 400V 10kA, 4pól., A, 1A, h=70mm
5SY4401-5
Výrobce: Siemens
Kód zboží:11675
EAN:4001869201450
Rabatová skupinaR1
5SY4401-5
Popis
    Jistič 400V 10kA, 4pól., A, 1A, h=70mm
    Technické detaily:
    • Jistič 400V 10kA, 4pól.
    • A, 1A
    • h=70mm