| Výrobce: | Siemens |
|---|---|
| Kód zboží: | 68617 |
| EAN: | 6940408102002 |
| Rabatová skupina | R2 |
| Brno | skladem: 0 ks
|
|---|---|
| Praha | skladem: 5 ks
|
| Praha (S) | skladem: 0 ks
|
Digitální I/O SM 1223 je modul pro rozšíření, který poskytuje 16 digitálních vstupů a 16 digitálních výstupů pro automatizační úlohy.
| Hloubka | 75,00 mm |
|---|---|
| Kategorie výbušnosti pro prach | Žádné |
| Konfigurovatelné digitální vstupy | ano |
| Konfigurovatelné digitální výstupy | ano |
| Ochrana proti zkratu, dostupné výstupy | ne |
| Počet digitálních vstupů | 16 |
| Počet digitálních výstupů | 16 |
| Připojený ovládací prvek (Ex ib) | ne |
| Příslušný provozní prostředek (Ex ia) | ne |
| Redundance | ne |
| Šířka | 70 mm |
| Typ digitálního výstupu | Tranzistor |
| Typ napětí (napájecí napětí) | DC |
| Typ napětí (vstupní napětí) | DC |
| Typ výstupního napětí | DC |
| Vhodné pro bezpečnostní funkce | ne |
| Vstupní proud při signálu 1 | 4,00 mA |
| Výstupní proud | 0,50 A |
| Výška | 100,00 mm |
|
68647 | 6ES7223-1BH32-0XB0 SIEMENS 6ES7223-1BH32-0XB0, SIMATIC S7-1200, Digitální I/O SM 1223, 8 DI/8 DO, 8 DI DC 24V, Sink/Source, 8 DO, Transistor 0,5A |
Siemens |
4 343,87 Kč
5 256,08 Kč s DPH
|
skladem: 6 ks
|
|
68611 | 6ES7221-1BF32-0XB0 SIEMENS 6ES7221-1BF32-0XB0, SIMATIC S7-1200, Digitální vstup SM 1221, 8 DI, DC 24V, Sink/Source |
Siemens |
2 714,92 Kč
3 285,05 Kč s DPH
|
skladem: 1 ks
|
|
11880 | 6ES7221-1BH32-0XB0 SIEMENS 6ES7221-1BH32-0XB0, SIMATIC S7-1200, Digitální vstup SM 1221, 16DI, DC 24V, Sink/Source |
Siemens |
4 343,87 Kč
5 256,08 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
68628 | 6ES7223-1PL32-0XB0 SIEMENS 6ES7223-1PL32-0XB0, SIMATIC S7-1200, Digitální I/O SM 1223, 16DI/16DO, 16DI DC 24V, Sink/Source, 16DO, Relé 2A |
Siemens |
6 863,24 Kč
8 304,52 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
11898 | 6ES7222-1BH32-0XB0 SIEMENS 6ES7222-1BH32-0XB0, SIMATIC S7-1200, Digitální výstup SM 1222, 16DO, DC 24V, Transistor 0,5A |
Siemens |
4 343,87 Kč
5 256,08 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
68781 | 6ES7223-1PH32-0XB0 SIEMENS 6ES7223-1PH32-0XB0, SIMATIC S7-1200, Digitální I/O SM 1223, 8 DI/8 DO, 8 DI DC 24V, Sink/Source, 8 DO, Relé 2A |
Siemens |
4 343,87 Kč
5 256,08 Kč s DPH
|
skladem: 5 ks
|
|
69241 | 6ES7222-1BF32-0XB0 SIEMENS 6ES7222-1BF32-0XB0, SIMATIC S7-1200, Digitální výstup SM 1222, 8 DO, DC 24V, Transistor 0,5A |
Siemens |
2 714,92 Kč
3 285,05 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.