0 Kč

Kontakty

Obsah:

Provozovatel:

JORK, spol. s r.o.
K Třebonicům 973, 155 00, Praha 5

Pobočka Brno: Kroupova 42, 625 00, Brno - Starý Lískovec

Otevírací doba: PO-PÁ 8-16

IČO: 40763617
DIČ: CZ40763617

Spisová značka: C 2664 vedená u Městského soudu v Praze

Jednatel společnosti

Josef Kadlečík

Tel.: +420 251 625 657
E-mail: kadlecik@jork.cz

 

Ekonomické oddělení

Hana Kadlečíková

Michaela Dufková

Tel.: +420 251 626 646 Tel.: +420 251 625 656
Mobil: +420 602 620 155 Mobil: +420 602 877 268
E-mail: kadlecia@jork.cz E-mail: dufkova@jork.cz

 

Obchodní oddělení Praha

Objednávky a poptávky posílejte na:
praha@jork.cz

Helena Lapková

Magdaléna Trnková

Tel.: +420 251 625 440 Tel.: +420 251 625 444
Mobil: +420 602 877 260 Mobil: +420 607 720 405
E-mail: lapkova@jork.cz E-mail: trnkova@jork.cz

 

Obchodní oddělení Brno

Objednávky a poptávky posílejte na:
brno@jork.cz

Jitka Němcová

Tel.: +420 547 353 962
Mobil: +420 602 439 915
E-mail: nemcova@jork.cz

 

Technické poradenství ­ Praha

 

Technické poradenství Brno

Jiří Machala

Martin Konečný

Tel.: +420 251 626 666 Tel.: +420 547 223 633
Mobil: +420 602 268 103 Mobil: +420 606 715 915
E-mail: machala@jork.cz E-mail: konecny@jork.cz

 

Sklad Praha

 

Sklad Brno

Ilona Hofmanová Martin Pipal
Tel.: +420251625655 Tel.: +420547223632
E-mail: sklad@jork.cz E-mail: pipal@jork.cz

 

Regionální zastoupení

Praha a Střední Čechy

Praha a Střední Čechy

Jiří Hykeš

Jan Koudela

Tel.: +420 251 626 666 Tel.: +420 251 625 654
Mobil: +420 602 439 912 Mobil: +420 602 439 917
E-mail: hykes@jork.cz E-mail: koudela@jork.cz

 

Jižní a Západní Čechy

Východní a Severní Čechy

Vladimír Tůma

Tomáš Carda

Tel.: +420 251 626 666 Tel.: +420 251 626 666
Mobil: +420 606 069 091 Mobil: +420 602 439 882
E-mail: tuma@jork.cz E-mail: carda@jork.cz

 

Jižní Morava

Severní Morava

Petr Boháč

Ing. Jiří Heller

Tel.: +420 547 219 792 Tel.: +420 596 741 783
Mobil: +420 602 439 918 Mobil: +420 602 439 883
E-mail: bohac@jork.cz E-mail: heller@jork.cz

 

Čekejte prosím...
Kurz EUR platný od 15.5.2024 je 24,755 Kč.
Zavřít a příště nezobrazovat