Kontakty

Obsah:

Provozovatel:

JORK, spol. s r.o.
K Třebonicům 973, 155 00, Praha 5

Pobočka Brno: Kroupova 42, 625 00, Brno - Starý Lískovec

Otevírací doba: PO-PÁ 8-16

IČO: 40763617
DIČ: CZ40763617

Spisová značka: C 2664 vedená u Městského soudu v Praze

 

Jednatel společnosti

 

Ekonomické oddělení

Josef Kadlečík   Hana Kadlečíková
Tel.: +420-251625657   Tel.: +420-251626646
    Mobil: +420-602620155
E-mail: kadlecik@jork.cz   E-mail: kadlecia@jork.cz
     
     

                                             Obchodní oddělení Praha

Objednávky a poptávky posílejte na:

obchodni@jork.cz

 
Helena Lapková   Ivana Bűrgerová
Tel.: +420-251625440 Tel.: +420-251626660 Tel.: +420-251625444
Mobil: +420-602877260 Mobil: +420-607720405  
E-mail: lapkova@jork.cz   E-mail: burgerova@jork.cz
     
     

                                             Obchodní oddělení Brno

Objednávky a poptávky posílejte na:

brno@jork.cz  
 

Jitka Němcová

 
  Tel.: +420-547353962  
  Mobil: +420-602439915  
  E-mail: nemcova@jork.cz  
     
     

Technické poradenství ­ Praha

 

Technické poradenství ­ Brno

Jiří Machala   Martin Konečný
Tel.: +420-251626666   Tel.: +420-547223633
Mobil: +420-602268103   Mobil: +420-606715915
E-mail: machala@jork.cz   E-mail: konecny@jork.cz
     
     
 

Logistika a IT

 
  Roman Beneš  
  Tel.: +420-226258390  
  Mobil: +420-602262148  
  E-mail: benes@jork.cz  
     
     

Sklad Praha

 

Sklad Brno

Žaneta Kmeťová   Martin Pipal
Tel.: +420-251625658   Tel.: +420-547223632
kmetova@jork.cz   E-mail: pipal@jork.cz
     
     
 

Regionální zastoupení

 
     

Praha a Střední Čechy

Praha a Střední Čechy

Jižní a západní Čechy

Jiří Hykeš Jan Koudela Vladimír Tůma
Tel.: +420-251626666 Tel.: +420-251625654 Tel.: +420-251626666
Mobil: +420-602439912 Mobil: +420-602439917 Mobil: +420-606069091
E-mail: hykes@jork.cz E-mail: koudela@jork.cz E-mail: tuma@jork.cz
     
     

Východní a Severní Čechy

   
Tomáš Carda    
Tel.: +420-251626666    
Mobil: +420-602439882    
E-mail: carda@jork.cz    
     
     

Brno a jižní Morava

Střední Morava

Severní Morava

Petr Boháč ing. Igor Bazjuk ing. Jiří Heller
Tel.: +420-547219792 Tel.: +420-547353962 Tel.: +420-596741783
Mobil: +420-602439918 Mobil: +420-602439919 Mobil: +420-602439883
E-mail: bohac@jork.cz E-mail: bazjuk@jork.cz E-mail: heller@jork.cz
     
Čekejte prosím...