6SL3210-5BB22-2BV1
SIEMENS 6SL3210-5BB22-2BV1, SINAMICS V20, 1 Střídavé 200-240 V, 2,20 kW, IP20, FSAD
6SL3210-5BB22-2BV1
Výrobce: Siemens
Kód zboží:83309
EAN:4025515675457
Rabatová skupinaR1
6SL3210-5BB22-2BV1
Popis
    SINAMICS V20 1AC 200-240V -15/+10% 47-63Hz 2,2kW
    Převodník SINAMICS V20 je jednoduchý, robustní a účinný pro průmyslové a komerční aplikace v rozsahu napětí 1AC 200 V až 240 V.
    Technické detaily:
    • Napětí: 1AC 200 V až 240 V
    • Výkon: 2,2 kW se 150% přetížením
    • Frekvence: 47-63 Hz
    • Integrovaný filtr: C1
    • I/O: 4 DI, 2 DQ, 2 AI, 1 AO
    • Fieldbus: USS/Modbus s vestavěným BOP
    • Krytí: Typ Velikost IP20/UL otevřený
    • Rozměry: 136x176,5x160 (ŠxVxH)
    • Rámové velikosti: 0,12 kW do 30 kW