| Výrobce: | Siemens |
|---|---|
| Kód zboží: | 69922 |
| EAN: | 6940408102033 |
| Rabatová skupina | R2 |
| Brno | skladem: 0 ks
|
|---|---|
| Praha | skladem: 0 ks
|
| Praha (S) | skladem: 0 ks
|
Analogový vstupní modul SM 1231 je určen pro měření analogových signálů s vysokou přesností.
| Hloubka | 75,00 mm |
|---|---|
| Konfigurovatelné analogové vstupy | ano |
| Konfigurovatelný vstupní signál | ano |
| Počet analogových vstupů | 4 |
| Připojený ovládací prvek (Ex ia) | ne |
| Připojený ovládací prvek (Ex ib) | ne |
| Rozlišení analogových vstupů | 12 Bit |
| Šířka | 45 mm |
| Vhodné pro bezpečnostní funkce | ne |
| Vstup, napětí | ano |
| Vstup, odporový teploměr | ne |
| Vstup, proud | ano |
| Vstup, rezistor | ne |
| Vstup, termočlánek | ne |
| Výška | 100,00 mm |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.