| Výrobce: | Siemens |
|---|---|
| Kód zboží: | 68576 |
| EAN: | 6940408101944 |
| Rabatová skupina | R2 |
| Brno | skladem: 0 ks
|
|---|---|
| Praha | skladem: 2 ks
|
| Praha (S) | skladem: 0 ks
|
Digitální výstup SM 1222 je modul s 8 digitálními výstupy, který umožňuje spolehlivé ovládání zařízení pomocí relé s maximálním zatížením 2A.
| Časová prodleva při změně signálu | 10,00 ms |
|---|---|
| Hloubka | 75,00 mm |
| Konfigurovatelné digitální výstupy | ano |
| Ochrana proti zkratu, dostupné výstupy | ne |
| Počet digitálních výstupů | 8 |
| Příslušný provozní prostředek (Ex ia) | ne |
| Příslušný provozní prostředek (Ex ib) | ne |
| Redundance | ne |
| Šířka | 45 mm |
| Typ digitálního výstupu | Relé |
| Typ napětí (napájecí napětí) | DC |
| Typ výstupního napětí | AC/DC |
| Vhodné pro bezpečnostní funkce | ne |
| Výstupní proud | 2,00 A |
| Výška | 100,00 mm |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.