| Výrobce: | Siemens |
|---|---|
| Kód zboží: | 70250 |
| EAN: | 4047623402725 |
| Rabatová skupina | R2 |
| Brno | skladem: 0 ks
|
|---|---|
| Praha | skladem: 0 ks
|
| Praha (S) | skladem: 0 ks
|
Kompaktní CPU s integrovanými I/O pro efektivní řízení a automatizaci.
| Doba zpracování (1K, binární operace) | 0,08 ms |
|---|---|
| Hloubka | 75,00 mm |
| IO link master | ne |
| Kategorie výbušnosti pro plyn | ATEX ochrana proti výbuchu plynu, kat. 3G |
| Kategorie výbušnosti pro prach | Žádná |
| Model | Kompaktní |
| Montáž na zeď/přímá montáž | ano |
| Možnost další programové paměti | ne |
| Možnost montáže do racku | ne |
| Možnost montáže na kolejnici | ano |
| Možnost vestavby do čela | ne |
| Počet analogových vstupů | 2 |
| Počet digitálních vstupů | 8 |
| Počet digitálních výstupů | 6 |
| Počet HW rozhraní průmyslový Ethernet | 1 |
| Počet reléových výstupů | 6 |
| Počet rozhraní PROFINET | 1 |
| Podporovaný protokol pro ASI | ano |
| Podporovaný protokol pro AS-Interface Safety at Wo | ne |
| Podporovaný protokol pro CAN | ne |
| Podporovaný protokol pro Data-Highway | ne |
| Podporovaný protokol pro DeviceNet | ne |
| Podporovaný protokol pro DeviceNet Safety | ne |
| Podporovaný protokol pro EtherCAT | ne |
| Podporovaný protokol pro EtherNet/IP | ne |
| Podporovaný protokol pro Foundation Fieldbus | ne |
| Podporovaný protokol pro INTERBUS | ne |
| Podporovaný protokol pro INTERBUS-Safety | ne |
| Podporovaný protokol pro jiné sběrnicové systémy | ano |
| Podporovaný protokol pro KNX | ne |
| Podporovaný protokol pro LON | ne |
| Podporovaný protokol pro Modbus | ano |
| Podporovaný protokol pro PROFIBUS | ano |
| Podporovaný protokol pro PROFINET CBA | ne |
| Podporovaný protokol pro PROFINET IO | ano |
| Podporovaný protokol pro PROFIsafe | ne |
| Podporovaný protokol pro SafetyBUS p | ne |
| Podporovaný protokol pro SUCONET | ne |
| Podporovaný protokol pro TCP/IP | ano |
| PoPodporovanýdpůrný protokol pro SERCOS | ne |
| Připojený ovládací prvek (Ex ia) | ne |
| Připojený ovládací prvek (Ex ib) | ne |
| Rádiový standard Bluetooth | ne |
| Rádiový standard GPRS | ne |
| Rádiový standard GSM | ne |
| Rádiový standard UMTS | ne |
| Rádiový standard WLAN 802.11 | ne |
| Redundance | ne |
| S displejem | ne |
| S optickým rozhraním | ne |
| Systémové příslušenství | ano |
| Šířka | 90 mm |
| Typ napětí (napájecí napětí) | AC |
| Typ paměti | RAM |
| Velikost paměti | 100 kByte |
| Vhodné pro bezpečnostní funkce | ne |
| Výška | 100,00 mm |
| Samostatné položky | |||||
|---|---|---|---|---|---|
|
85663 | 6ES7822-0AE24-0YE5 SIEMENS 6ES7822-0AE24-0YE5, SIMATIC STEP 7 Basic V20, upgrade V11..V19-> V20, ke stažení floating license download; engineering software in the TIA Portal |
Siemens |
3 214,26 Kč
3 889,25 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
| DOPORUČUJEME | |||||
|
85659 | 6ES7822-0AE24-0YA5 SIEMENS ****náhrada 6ES7822-0AE25-0YA5 *******SIMATIC STEP 7 Basic V20; plovoucí licence, ke stažení, TIA Portal software, pro programování S7-1200 a SIMATIC Basic a Unified panelů |
Siemens |
8 071,67 Kč
9 766,72 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
66944 | 6ES7221-3BD30-0XB0 SIEMENS 6ES7221-3BD30-0XB0, SIMATIC S7-1200, Digitální vstup SB 1221, 4DI, DC 24V 200kHz, typ Source |
Siemens |
1 585,65 Kč
1 918,64 Kč s DPH
|
skladem: 1 ks
|
|
68617 | 6ES7223-1BL32-0XB0 SIEMENS 6ES7223-1BL32-0XB0, SIMATIC S7-1200, Digitální I/O SM 1223, 16DI/16DO, 16DI DC 24V, Sink/Source, 16DO, Transistor 0,5A |
Siemens |
6 863,24 Kč
8 304,52 Kč s DPH
|
skladem: 5 ks
|
|
68642 | 6ES7234-4HE32-0XB0 SIEMENS 6ES7234-4HE32-0XB0, SIMATIC S7-1200, analogový I/O SM 1234, 4 AI/2 AO, +/-10V, 14 Bit rozlišení nebo 0 (4)-20mA, 13 Bit rozlišení |
Siemens |
8 166,40 Kč
9 881,34 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
68647 | 6ES7223-1BH32-0XB0 SIEMENS 6ES7223-1BH32-0XB0, SIMATIC S7-1200, Digitální I/O SM 1223, 8 DI/8 DO, 8 DI DC 24V, Sink/Source, 8 DO, Transistor 0,5A |
Siemens |
4 343,87 Kč
5 256,08 Kč s DPH
|
skladem: 6 ks
|
|
68657 | 6ES7232-4HD32-0XB0 SIEMENS 6ES7232-4HD32-0XB0, SIMATIC S7-1200, Analogový výstup, SM 1232, 4 AO, +/-10V, 14 Bit rozlišení, nebo 0-20mA/4-20mA, 13 Bit rozlišení |
Siemens |
9 469,56 Kč
11 458,17 Kč s DPH
|
skladem: 1 ks
|
|
69922 | 6ES7231-4HD32-0XB0 SIEMENS 6ES7231-4HD32-0XB0, SIMATIC S7-1200, Analogový vstupní modul, SM 1231, 4 AI, +/-10V, +/-5V, +/-2.5V, nebo 0-20mA/4-20mA, 12 Bit+znaménkový bit (13 Bit ADC) |
Siemens |
5 603,72 Kč
6 780,50 Kč s DPH
|
skladem: 4 ks
|
|
53936 | NLT16/3E/Z33 SONTHEIMER NLT16/3E/Z33, Nouzový vypínač, 3-pólový ,16A, montáž do panelu, uchycení na 4 šrouby dvě polohy 0-1, 90°,žluto červený kulatý uzamykatelný ovladač |
Sontheimer |
315,59 Kč
381,86 Kč s DPH
|
skladem: 50 ks
|
|
68628 | 6ES7223-1PL32-0XB0 SIEMENS 6ES7223-1PL32-0XB0, SIMATIC S7-1200, Digitální I/O SM 1223, 16DI/16DO, 16DI DC 24V, Sink/Source, 16DO, Relé 2A |
Siemens |
6 863,24 Kč
8 304,52 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
85218 | 6ES7954-8LC04-0AA0 SIEMENS 6ES7954-8LC04-0AA0, Paměťová karta 4 MB pro S7-1x 00 CPU/SINAMICS, 3, 3V Flash |
Siemens |
1 197,61 Kč
1 449,11 Kč s DPH
|
skladem: 0 ks
|
|
85278 | 6ES7954-8LE04-0AA0 SIEMENS 6ES7954-8LE04-0AA0, Paměťová karta 12MB SIMATIC S7-1x00, Memory card;3,3V; 12MB Nflash |
Siemens |
3 978,49 Kč
4 813,97 Kč s DPH
|
skladem: 2 ks
|
|
85346 | 6ES7954-8LF04-0AA0 SIEMENS 6ES7954-8LF04-0AA0, Paměťová karta 24MB SIMATIC S7-1x00, Memory card;3,3V; Nflash |
Siemens |
6 008,34 Kč
7 270,09 Kč s DPH
|
skladem: 4 ks
|
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.